Как такое решить sin (arccos2/3)

+4
Ответы (1)
  1. 18 декабря, 16:38
    0
    Это просто sin (arccos 2/3) = sin x x = arccos 2/3 cos x = 2/3, cos^2 x = 4/9 sin^2 x = 1 - cos^2 x = 1 - 4/9 = 5/9 sin x = кор (5) / 3

    Ответ: sin (arccos 2/3) = кор (5) / 3