Разложить на множители a (y-5) - b (y-5)

+4
Ответы (2)
  1. 12 августа, 08:04
    0
    a (y-5) - b (y-5) = (у-5) (а-б)
  2. 12 августа, 09:48
    0
    A (y-5) - b (y-5) = (у-5) (а-б)