Разложите на множители 12 а-3 (ас)

+4
Ответы (2)
  1. 15 декабря, 08:53
    0
    12 а-3 (ас) = 12 а-3 ас = 3 а (4 - с)
  2. 15 декабря, 09:26
    0
    12 а - 3 (ас) = 12 а - 3 ас=3 а (4-с)