Сократить дроби:

А) 14 а^2 х/21 ах

Б) 7 а+5 а^2/7 а

В) 3 а-3b/a^2-b^2

+3
Ответы (1)
  1. 5 февраля, 04:03
    0
    A) 14a^2x/21ax=2a/3 Б) 7 а+5a^2/7 а=a (7+5 а) / 7 а=7+5 а/7 В) 3 а-3b/а^2-b^2=3 (а-b) (а-b) (а+b) = 3/а+b