7 (4x+2) - 8 (5-3x)

-6 (8x-5) + 7 (4-x)

- (-2x+7) - 3 (x-1)

4 (2-5x) - 5 (3-4)

10 (y-2) = 9 (y-6)

-5 (5-3y=16 (y-3)

7 (3y-5) = - 10 (3-2y)

14 (3y-2) = - 7 (4-6y)

помогите

+5
Ответы (1)
  1. 31 января, 11:00
    0
    28 х+14-40+24 х=52 х-26

    48 х-30+28-7 х=41 х-2

    2 х-7-3 х+3=х-10

    8-20 х-15+20=13-20 х

    10 у-20=9 у-54, у=-34

    -25+15 у=16 у-48, - у=-23, у=23

    21 у-20 у=-30+35, у=5

    у=0