3,8-1,5y + (4,5y-0,8) = 2,4y+3

Уравнение.

+4
Ответы (1)
  1. 21 апреля, 15:00
    0
    3,8-1,5 у + (4,5 у-0,8) = 2,4 у+3 (4,5 у-1,5 у) + 3,8-0,8=2,4 у+3 3 у+3=2,4 у+3 3 у+2,4 у=3+3 5,4 у=6 У=6:5,4 У=0,9