Найти значення виразу 5x-x2-4

+4
Ответы (1)
  1. 11 декабря, 21:52
    0
    5x-x^2-4

    -x^2+5x-4/*-

    x^2-5x+4=0

    D=b^2-4ac

    D=25-4*1*4=9=3

    x=-b+-d/2a

    x1=5+3/2=4

    x2=5-3/2=1