Решения 2 cos 60°-ag45°-sis270°

+2
Ответы (1)
  1. 22 марта, 03:19
    0
    2 cos 60° - tg45° - sin270° = 2 * (1/2) - 1 - sin (180° + 90°) = 1 - 1 + 1 = 1