У-2 (у-2) = 6 у-3. Помогите буду очень признательна)))

+3
Ответы (2)
  1. 31 марта, 04:19
    0
    Y-2y+4-6y+3=0

    -7y+7=0

    -7y=-7

    y=-7/-7

    y=1
  2. 31 марта, 08:02
    0
    Y-2 (y-2) = 6y-3

    y-2y+4=6y-3

    y-2y-6y=-4-3

    -7y=-7

    y=1