1/7⁹ (1/7⁻⁴) ³

ПоМоГиТе

+2
Ответы (1)
  1. 29 мая, 23:03
    0
    1/7⁹ (1/7⁻⁴) ³ = (1/7) ^ (9-4*3) = (1/7) ^ (-3) = 7^3 = 343