Перетворити многочлен у стандартний вигляд многочлена

(7 х-4 х+8) - (4 х+х5)

+1
Ответы (1)
  1. 13 июня, 23:28
    0
    (7 х-4 х+8) - (4 х+х5) = (3 х+8) - 9 х=3 х+8-9 х = 8-6 х

    вроде так, не уверена