3 (4a-1) - (12a+3) + 2a перевести в стандартний вигляд!

+5
Ответы (1)
  1. 16 июля, 04:40
    0
    3 (4a-1) - (12a+3) + 2a=12a-3-12a-3+2a=-6+2a=2a-6