0,125 (x-2) - 1 3/4=x+2/2

+3
Ответы (1)
  1. 19 мая, 15:03
    0
    0,125 х-0,25-1,75=х+1

    0,125 х-2=х+1

    0,125 х=-3

    х=-3/0,125

    х=-24