Решите систему

x^2+y^2=16

y+x=0

+5
Ответы (1)
  1. 2 июня, 09:38
    0
    Х²+у²=16 у²+у²=16 2 у²=16 у²=8 у1=2√2 у2=-2√2

    у+х=0 х=-у х=-у х=-у х1=-2√2 х2=2√2