Разложите на множители:

1) 2 (a-b) + a (a-b) =

2) (m+1) - m (m+1) =

3) 4 (m+n) + (m+n) =

+2
Ответы (1)
  1. 19 ноября, 05:43
    0
    1) 2 (a-b) + a (a-b) = (2+a) (a-b)

    2) (m+1) - m (m+1) = (1-m) (m+1)

    3) 4 (m+n) + (m+n) = 5 (m+n)