Решите ур е

X^2-4x+35=-9x^2+11x+45

+3
Ответы (1)
  1. 30 апреля, 02:02
    0
    X^2-4x+35=-9x^2+11x+45

    10x ²-15x-10=0

    x²-1,5x-1=0

    x₁+x₂=1,5

    x₁*x₂=-1

    x₁=-0,5

    x₂=2