Обчислити значення виразу: √ (2-5) ² + (√2) ² - √ 5

+1
Ответы (1)
  1. 10 июня, 17:54
    0
    √ (2-5) ² + (√2) ² - √5 = √4-20+25 + (2) - √5=9√20 - √5=9√4*5 - √5=11√5-√5=10√5