Обчислити значення виразу√8 + 2 √7 - √8 - 2 √7

+2
Ответы (2)
  1. 25 апреля, 01:43
    0
    (√8-√8) + (2√7-2√7) = 0.
  2. 25 апреля, 05:04
    0
    Y8 + 2Y7 - Y8 - 2Y7 = Y8 - Y8 + 2Y7 - 2Y7 = 0