6?-8 * ?=22

?4+? * 7=100

(730+450:9) : 10=

+3
Ответы (2)
  1. 26 ноября, 21:38
    0
    1.62-8*5=22

    2.44+7*8=100

    3. (730+450:9) : 10=78
  2. 26 ноября, 23:28
    0
    62-8*5=22

    44+7*8=100

    (730+450:9) : 10=78