64017-209 * (8112:39+96) + 321600:4800*57=

+1
Ответы (2)
  1. 3 июня, 09:20
    0
    64 017-209· (8 112:39+96) + 321 600:4 800·57=4 300

    1) 8 112:39=208

    2) 208+96=304

    3) 209·304=63 536

    4) 321 600:4 800=67

    5) 67·57=3 819

    6) 64 017-63 536=481

    7) 481+3 819=4 300
  2. 3 июня, 10:58
    0
    64017-209 * (8112:39+96) + 321600:4800*57=

    64017-209 * (208+96) + 321600:4800*57=

    64017-209*304+321600:4800*57=

    64017-63536+67*57=

    64017-63536+3819=4300