автобус розрахованый на перевезення 31 пасажира. Скилькы пасажирив можна перевезти цим автобусом за 3 рейса? можна и додаваняям

+2
Ответы (2)
  1. 13 мая, 07:58
    0
    31 х3=93 (31+31+31=93)
  2. 13 мая, 10:18
    0
    1 рейс-31 пасажир

    3 рейса: 3*31=93 пасажира

    додаванням: 31+31+31=93 пасажира за 3 рейса