405 * (803-597) / 6+876000 / (3104-72*38+432) =

+4
Ответы (1)
  1. 12 июня, 03:15
    +4
    405 * (803-597) / 6+876000 / (3104-72*38+432) = 15000

    1) 803-597=206

    2) 72*38 = 2736

    3) 3104-2736=368

    4) 368+432=800

    5) 405*206 = 83430

    6) 83430/6=13905

    7) 876000/800=1095

    8) 13905+1095=15000