405 * (803-597) : 6+876000: (3104-72*38+432)

+4
Ответы (1)
  1. 31 октября, 14:51
    0
    405 * (803-597) : 6+876000: (3104-72*38+432) = 405*206:6+876000:800=83430:6+1095 = 13905+1095=15510