6003 * (24 396 : 76 - 319 4 26) ;

+5
Ответы (2)
  1. 10 января, 11:32
    0
    6003 * (24 396 : 76 - 319 4 26) = 6003· (321-319426) = 6003· (-319105) = - 1 915 587 315
  2. 10 января, 12:16
    0
    6 003 (24 396:76-319 426) = - 1 915 587 315

    1) 24 396:76=321

    2) 321-319 426=-319 105

    3) 6 003· (-319 105) = - 1 915 587 315