395,486+4,58; 7,6+908,67; 0,54+24,1789; 0,59-0,27; 6,05-2,87; 3,1-0,09;

+5
Ответы (1)
  1. 27 февраля, 08:14
    0
    395,486+4,58=400,066

    7,6+908,67=916,27

    0,54+24,1789=24,7189

    0,59-0,27=0,32

    6,05-2,87=3,18

    3,1-0,09=3,01