Ск. будет 395,486+4,58 7,6+908,67 0,54+24,1789 1,9679+269,0121 23,84+8,267 0,01237+0,000,9876

+5
Ответы (1)
  1. 24 июня, 10:07
    0
    395,486+4,58=400.066

    7,6+908,67=916.27

    0,54+24,1789 = 24.7189

    1,9679+269,0121=270.98

    23,84+8,267=32.107

    0,01237+0,0009876=0,0133576