2/11 * (14,1/3 + 2,1/6)

+5
Ответы (1)
  1. 21 апреля, 14:21
    0
    1) 14,1/3=4,7

    2) 2,1/6=0,35

    3) 4,7+0,35=5,05

    4) 2/11*5,05=10,55