800010 - 11520:288 + 1879*79=

+3
Ответы (2)
  1. 14 июля, 14:37
    0
    800010-11520:288+1879*79=948411

    1) 11520:288=40

    2) 1879*79=148441

    3) 800010-40=799970

    4) 799970+148441=948411
  2. 14 июля, 15:16
    0
    =800010-40+148441=948441