пример 106 * (131-128) - 32*5

+1
Ответы (2)
  1. 23 мая, 20:03
    0
    106 * (131-128) - 32*5=106*3-160=318-160=158
  2. 23 мая, 21:51
    0
    106 * (131-128) - 32*5=158

    131-128=3

    106*3=318

    32*5=160

    318-160=158