7+7+7+7 11+11+11+11+11 46+46+46+46+46+46 128+128+128+128+128

+2
Ответы (1)
  1. 28 ноября, 03:19
    0
    7+7+7+7=7*4=28; 11+11+11+11+11=11*5=55; 46+46+46+46+46+46=46*6=276;

    128+128+128+128+128=128*5=640