7+7+7+7=

11+11+11+11+11=

46+46+46+46+46+46=

128+128+128+128+128=

8+8+8+8+8=

15+15+15+15=

750+750+750+750=

2011+2011+2011+=

+2
Ответы (2)
  1. 18 ноября, 11:15
    0
    1. 28

    2. 55

    3. 276

    4. 640

    5. 40

    6. 60

    7. 3000

    8. 6033
  2. 18 ноября, 13:16
    0
    7+7+7+7=7·4=28 11+11+11+11+11=11·5=55

    46+46+46+46+46+46=46·6=276

    128+128+128+128+128=128·5=640

    8+8+8+8+8=8·5=40

    15+15+15+15=15·4=60

    750+750+750+750=750·4=3000

    2011+2011+2011=2011·3=6033