462*2-124*4=

131*7+96*3=

106 * (131-128) - 32*5=

47 * (320-42*7) + 65=

163*5-86*6=

67*4+204*3=

+1
Ответы (2)
  1. 12 мая, 03:49
    0
    1) 462*2-124*4 = 924-496=428

    462*2=924

    124*4=496

    2) 131*7+96*3=917+288=1205

    131*7=917

    96*3=288

    3) 106 * (131-128) - 32*5=318-160=158

    106 * (131-128) = 106*3=318

    32*5=160

    4) 47 * (320-42*7) + 65=1222+65=1287

    (320-42*7) = (320-294) = 26

    26*47=1222

    5) 163*5-86*6=815-516=299

    163*5=815

    86*6=516

    6) 67*4+204*3=268+612=880

    67*4=268

    204*3=612
  2. 12 мая, 05:00
    0
    462*2-124*4=924-496=428 131*7+96*3=917+288=1205 106 * (131-128) - 32*5=106*3-32*5=318-160=158 47 * (320-42*7) + 65=47*26+65=1222+65=1287 163*5-86*6=815-516=299 67*4+204*3=268+612=880