25% от чисел: 16; 84; 120; 200

75% от чисел: 12; 60; 68; 420

+2
Ответы (1)
  1. 10 июля, 17:49
    0
    [tex]25%: 16*25/100=4

    84*25/100=21

    120*25/100=30

    200*25/100=50

    75%: 12*75/100=9

    60*75/100=45

    68*75/100=51

    420*75/100=315