А) 4742844:948*56 - (908-908*2) : 24-32537 = ?

б) (5689*7002) : 3501 + (40280-39572) + 87358) * 4=?

+5
Ответы (1)
  1. 22 марта, 16:05
    0
    Б) 5689*7002=39834378 : 3501=11378

    40280-39572=708 + 87358=88066 * 4=352264

    11378+352264=363642