2151512: (26*93+82530:45) - 297 =

+2
Ответы (2)
  1. 30 мая, 02:09
    0
    2151512: (2418+1834) - 297=2151512:4252-297=506-297=209
  2. 30 мая, 02:12
    0
    1) 26*93=2418

    2) 82530:45=1834

    3) 2418+1834=4252

    4) 2151512:4252=506

    5) 506-297=209

    215: (26*93+82530:45) - 297=209