Решить

6082 - (706 * (-350) + 47000) / (-300) = ?

+1
Ответы (1)
  1. 22 ноября, 11:58
    0
    1) 706 * (-350) = - 247100

    2) - 247100+47000 = - 200100

    3) - 200100 / (-300) = 667

    4) 6082-667=5415