Вычислите ж) 10.2/3 - 2/3 з) 14.2/3 - 10 и) 10.2/3 - 8.1/3

+2
Ответы (1)
  1. 15 октября, 01:25
    0
    Ж) 10 2/3-2/3=10

    З) 14 2/3-10=4 2/3

    И) 10 2/3-8 1/3=2 1/3