2503*85 + (100000-1975) / 75=

+2
Ответы (1)
  1. 21 мая, 20:28
    0
    1) 100 000-1 975=98 025

    1) 2 503*85=212 755

    3) 98 025:75=1 307

    4) 212 755+1 307=214 062