69412:518 + (40000-9703) умн 37

+1
Ответы (1)
  1. 3 ноября, 11:59
    0
    1) 40000-9703=30 297

    2) 30 297*37=1 120 989

    3) 69 412:518=134

    4) 134+1 120 989=1 121 123