Увеличь на: 2 на8,3 на6,4 на1

уменьши на: 9 на5,10 на7,6 на5

+3
Ответы (2)
  1. 17 января, 22:34
    0
    1) 2+8=10: 3+6=9: 4+1=5

    2) 9-5=4: 10-7=3: 6-5=1
  2. 17 января, 22:46
    0
    2+8=10

    3+6=9

    4+1=5

    9-5=4

    10-7=3

    6-5=1