3458+76-345+678+345+123-876

+2
Ответы (1)
  1. 10 января, 16:30
    0
    3458+76-345+678+345+123-876=3459

    1) 3458+76=3534

    2) 3534-345=3189

    3) 3189+678=3867

    4) 3867+345=4212

    5) 4212+123=4335

    6) 4335-876=3459