170-5,64-7,36+18,272=?

+4
Ответы (2)
  1. 21 мая, 06:46
    0
    170-5,64-7,36+18,272=175,272
  2. 21 мая, 10:26
    0
    1) 170-5,64=164,36

    2) 164,36-7,36=157

    3) 157+18,272=175,272