4,75 - (х - 0,67) = 3,025

+5
Ответы (1)
  1. 1 декабря, 15:46
    0
    4.75-x+0.67=3.025

    -x+5.42=3.0.25

    -x=3.025-5.42

    -x=-2.395

    x=2.395