Обчислити. Записати значення виразу. 96783 - (25 * 3107+19064)

+3
Ответы (1)
  1. 28 мая, 03:25
    0
    1) 25*3107=77675

    2) 77675+19064=96739

    3) 96783-96739=44

    Ответ: 44