Помогите записати в метрах и обчислити: 2,7 м+360 см=?

+4
Ответы (2)
  1. 17 сентября, 18:01
    0
    2,7 м+3,6 м = 6,3 м

    надеюсь помогла
  2. 17 сентября, 19:37
    0
    2,7 м + 360 см = 2,7 м + 3,6 м = 6,3 м

    Удачи)