Обчислити значення виразу (11704: 56 + 240) * 39

+1
Ответы (1)
  1. 15 мая, 01:48
    0
    (11704/56+240) * 39=10491

    1) 11704/56=29

    2) 29+240=269

    3) 269*39=10491