24 13/16+8 3/4 * 11=?

+3
Ответы (1)
  1. 19 августа, 07:52
    0
    24 13/16+8 3/4*11=121 1/16

    1) 8 3/4*11=385/4=96 1/4

    2) 24 13/16+96 1/4=24 13/16+96 4/16=120 17/16=121 1/16