391 500 + 870 * 450 - (879 457 - 487 957)

+4
Ответы (1)
  1. 5 августа, 10:46
    0
    391500+870*450 - (879457-487957) = 391500

    1) 879 457 - 487 957=391500

    2) 870*450=391500

    3) 391500+391500 = 783000

    4) 783000-391500=391500