Обчислы. Запыши значення выразив.

3406+7x (31 655-29 990) = ?

20 кг 450 г - 870 г = ?

+3
Ответы (1)
  1. 31 декабря, 13:16
    0
    3406+7· (31655-29990) = 3406+7·1665=3406+11655=15061

    20 кг 450 г-870 г=20450 г-870 г=19580 г=19 кг 580 г