у 3 цистернах було 10720 л. пального. у 1 и3 разом було7870 л. у2 и3 6020 л. скильки пального було утретий цистерни ...

+2
Ответы (1)
  1. 12 сентября, 16:30
    0
    10720-6020=4700 л в1 й

    10720-7870=2850 л во 2 й

    10720-4700-2850=3170 в 3 й